MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Budowa i montaż węzła cieplnego

Węzeł cieplny to kluczowy element każdej instalacji wewnętrznej. Jego sprawność decyduje o komforcie i bezawaryjności dostaw ciepła. Gwarantuje dobór najkorzystniejszego rozwiązania, dostosowanego do Twoich wymagań i możliwości technicznych sieci.

Sprawdź

Diagnostyka (audyt) węzła cieplnego

To usługa, której efektem jest ekspercki raport techniczny dotyczący źródła ciepła, budynku i instalacji związanych z tym źródłem. Diagnostyka węzła cieplnego pozwala na ocenę możliwości zwiększania efektywności pracy węzła.

Sprawdź

Pogotowie lokatorskie

W przypadku wystąpienia awarii, możesz liczyć na szybką interwencję naszych serwisantów – pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Eliminujemy zagrożenia i dbamy o Twoje bezpieczeństwo o każdej porze.

Sprawdź

Opieka nad węzłem cieplnym

To usługa, w ramach której cyklicznie monitorujemy pracę węzła cieplnego. Diagnozujemy, eliminujemy nieprawidłowości działania i zapobiegamy kosztownym naprawom.

Sprawdź

Ochrona na budowie

Zadbamy też o plac budowy Twojej nieruchomości. Zapewnimy usługę profesjonalnej ochrony na budowie, która zabezpieczy mienie, wprowadzi kontrolę dostępu i usługi CCTV. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie a do jej obsługi podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie.

Sprawdź

Cennik usług dodatkowych - związany z eksploatacją węzłów grzewczych, instalacji wewnętrznych podmiotów bez stałych umów z Grupą GPEC. Obejmuje również usługi związane z projektowaniem i rozbudową sieci ciepłowniczej oraz nieuzasadnione działania na infrastrukturze grzewczej, wymagające interwencji służb ciepłowniczych. pobierz

Eksploatacja i audyt węzła cieplnego odbiorcy – wycena indywidualna pobierz