MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Energia Elektryczna

W celu zapewnienia najdogodniejszych rozwiązań energetycznych dla klientów, oferujemy kompleksową usługę sprzedaży energii.

Sprawdź

Facility Management+

Obsługa i optymalizacja kosztów nieruchomości Facility Management+ to kompleksowa usługa przeznaczona dla nieruchomości biurowych i komercyjnych, która pomoże obniżyć koszty utrzymania obiektu. Bez względu na to, czy interesuje Cię utrzymanie techniczne budynków biurowych i komercyjnych, utrzymanie terenów zewnętrznych, obsługa instalacji sanitarnych, elektrycznych i wentylacyjnych, montaż i obsługa systemu BMS – z Facility Management+ otrzymasz usługę

Sprawdź

Budowa źródeł gazowych

To alternatywne rozwiązanie w zakresie ogrzewania i dostarczania ciepłej wody, przeznaczone dla klientów, którzy nie mają możliwości skorzystania z ciepła z sieci ciepłowniczej.

Sprawdź

Efektywne oszczędzanie (ESCO)

Efektywne oszczędzanie (ESCO) to finansowanie przez nas technologii i rozwiązań podnoszących energooszczędność instalacji.

Sprawdź

Budowa i montaż węzła cieplnego

Węzeł cieplny to kluczowy element każdej instalacji wewnętrznej. Jego sprawność decyduje o komforcie i bezawaryjności dostaw ciepła. Gwarantuje dobór najkorzystniejszego rozwiązania, dostosowanego do Twoich wymagań i możliwości technicznych sieci.

Sprawdź

Budowa sieci i instalacji ciepłowniczych

W ramach tej usługi realizujemy inwestycje związane z przyłączaniem nowych odcinków do miejskiej sieci ciepłowniczej: likwidujemy stare kotłownie, budujemy nowe odcinki sieci i modernizujemy te istniejące.

Sprawdź

Cennik usług dodatkowych pobierz