MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Diagnostyka (audyt) węzła cieplnego

To usługa, której efektem jest ekspercki raport techniczny dotyczący źródła ciepła, budynku i instalacji związanych z tym źródłem. Diagnostyka węzła cieplnego pozwala na ocenę możliwości zwiększania efektywności pracy węzła.

Sprawdź

Opieka nad węzłem cieplnym

To usługa, w ramach której cyklicznie monitorujemy pracę węzła cieplnego. Diagnozujemy, eliminujemy nieprawidłowości działania i zapobiegamy kosztownym naprawom.

Sprawdź

Ciepło z sieci ciepłowniczej

To nowoczesny sposób ogrzewania, który w bezpieczny i bezobsługowy sposób zapewnia komfort cieplny oraz dostawę ciepłej wody bez względu na porę roku.

Sprawdź

Termowizja

To jedyne bezinwazyjne badanie pozwalające określić rozkład temperatur w budynku. Stosujemy ją, żeby zobaczyć, którędy „ucieka ciepło” – na podstawie badania można zastosować rozwiązania, które zapobiegną stracie ciepła.

Sprawdź

Energia Elektryczna

W celu zapewnienia najdogodniejszych rozwiązań energetycznych dla klientów, oferujemy kompleksową usługę sprzedaży energii.

Sprawdź

Facility Management+

To kompleksowa usługa przeznaczona dla nieruchomości biurowych i komercyjnych, w ramach której zadbamy o infrastrukturę techniczną w zakresie utrzymania technicznego, przeglądów, obsługi i konserwacji.

Sprawdź

Budowa źródeł gazowych

To alternatywne rozwiązanie w zakresie ogrzewania i dostarczania ciepłej wody, przeznaczone dla klientów, którzy nie mają możliwości skorzystania z ciepła z sieci ciepłowniczej.

Sprawdź

Efektywne oszczędzanie (ESCO)

Efektywne oszczędzanie (ESCO) to finansowanie przez nas technologii i rozwiązań podnoszących energooszczędność instalacji.

Sprawdź

Pogotowie lokatorskie

W przypadku wystąpienia awarii, możesz liczyć na szybką interwencję naszych serwisantów – pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Eliminujemy zagrożenia i dbamy o Twoje bezpieczeństwo o każdej porze.

Sprawdź

Budowa i montaż węzła cieplnego

Węzeł cieplny to kluczowy element każdej instalacji wewnętrznej. Jego sprawność decyduje o komforcie i bezawaryjności dostaw ciepła. Gwarantuje dobór najkorzystniejszego rozwiązania, dostosowanego do Twoich wymagań i możliwości technicznych sieci.

Sprawdź

Budowa sieci i instalacji ciepłowniczych

W ramach tej usługi realizujemy inwestycje związane z przyłączaniem nowych odcinków do miejskiej sieci ciepłowniczej: likwidujemy stare kotłownie, budujemy nowe odcinki sieci i modernizujemy te istniejące.

Sprawdź

Ochrona na budowie

Zadbamy też o plac budowy Twojej nieruchomości. Zapewnimy usługę profesjonalnej ochrony na budowie, która zabezpieczy mienie, wprowadzi kontrolę dostępu i usługi CCTV. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie a do jej obsługi podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie.

Sprawdź

Cennik usług dodatkowych - związany z eksploatacją węzłów grzewczych, instalacji wewnętrznych podmiotów bez stałych umów z Grupą GPEC. Obejmuje również usługi związane z projektowaniem i rozbudową sieci ciepłowniczej oraz nieuzasadnione działania na infrastrukturze grzewczej, wymagające interwencji służb ciepłowniczych. pobierz

Eksploatacja i audyt węzła cieplnego odbiorcy – wycena indywidualna pobierz