Reprezentujesz media?

Skontaktuj się z nami

img
img

MATERIAŁY DO POBRANIA

Pobierz komplet materiałów informacyjnych na temat działalności naszej grupy.

GPEC_Press_Pack.zip

Informacje prasowe

Zapisz się do bazy mediów grupy GPEC

Zapisz się do naszej bazy mediów i otrzymuj informacje prasowe prosto na swoją skrzynkę.

* - pole obowiązkowe

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (GPEC), ul. Biała 1B . Spółka działa w ramach struktur Grupy GPEC (GPEC, GPEC SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC SERWIS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC TCZEW Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, GPEC STAROGARD Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, Orchis Energia Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, GPEC ENERGIA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC EKSPERT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC PRO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC PELPLIN Sp. z o.o. z siedzibą w Pelplinie), w związku z tym Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane w obrębie współadministratora w ramach Grupy GPEC na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy GPEC, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@gpec.pl lub telefonicznie: 58 52 43 600. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu informowania o aktualnych wydarzeniach i innych istotnych aspektach działalności Grupy GPEC. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) do czasu wycofania przedmiotowej zgody. Przedmiotową zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez kontakt z BOK bok@gpec.pl. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące usługi marketingowe dla Grupy GPEC. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dziękujemy za rejestrację w bazie mediów GPEC.

Nagrody

Lista aktualności

Lepsze powietrze w Starogardzie Gdańskim – projekt GPEC Starogard i WFOŚiGW w Gdańsku

Dodano: 13 listopada 2018

GPEC STAROGARD przyłączy do miejskiej sieci ciepłowniczej kolejne budynki. Dzięki temu znacząco poprawi się jakość powietrza w Starogardzie Gdańskim. Program jest współfinansowany ze środków WFOŚiGW w Gdańsku.

GPEC STAROGARD realizuje projekt „ Zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery w Starogardzie Gdańskim poprzez przyłączenie budynków mieszkalnych do miejskiej sieci ciepłowniczej” dofinansowany z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Inwestycja dotyczy przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, położonych przy ulicach: Rynek 2, Hallera 2, ul. Północnej 1, Kościuszki 33, Kilińskiego 6  i ma na celu poprawę jakości powietrza. Całkowita wartość projektu wynosi 437.950,00 zł z czego dofinansowanie w formie dotacji to 197 000,00 zł, w formie pożyczki 197.000,00 zł.

Głównym celem przedsięwzięcia jest redukcja emisji spalin, zwłaszcza uznawanego za jedno z bardziej istotnych zagrożeń zdrowia pyłu PM10. Planowane efekty ekologiczne są olbrzymie: rocznie do atmosfery trafiać będzie 3,2 tony mniej pyłów zawieszonych, 175,9 ton mniej dwutlenku węgla, 3,9 ton mniej dwutlenku siarki oraz 567 kilogramów mniej tlenków azotu i 1 kilogram mniej bezo(a)pirenu.

 

Projekt dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku https://wfos.gdansk.pl/