Reprezentujesz media?

Skontaktuj się z nami

img
img

MATERIAŁY DO POBRANIA

Pobierz komplet materiałów informacyjnych na temat działalności naszej grupy.

GPEC_Press_Pack_2021.zip

Informacje prasowe

Zapisz się do bazy mediów grupy GPEC

Zapisz się do naszej bazy mediów i otrzymuj informacje prasowe prosto na swoją skrzynkę.

* - pole obowiązkowe

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (GPEC), ul. Biała 1B . Spółka działa w ramach struktur Grupy GPEC (GPEC, GPEC SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC SERWIS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC TCZEW Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, GPEC STAROGARD Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, Orchis Energia Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, GPEC ENERGIA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC EKSPERT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC PRO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC PELPLIN Sp. z o.o. z siedzibą w Pelplinie), w związku z tym Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane w obrębie współadministratora w ramach Grupy GPEC na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy GPEC, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@gpec.pl lub telefonicznie: 58 52 43 600. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu informowania o aktualnych wydarzeniach i innych istotnych aspektach działalności Grupy GPEC. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) do czasu wycofania przedmiotowej zgody. Przedmiotową zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez kontakt z BOK bok@gpec.pl. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące usługi marketingowe dla Grupy GPEC. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dziękujemy za rejestrację w bazie mediów GPEC.

Nagrody

Lista aktualności

Grupa GPEC stawia domy

Dodano: 28 czerwca 2019

Grupa GPEC, lider ciepłownictwa na Pomorzu, chce jeszcze silniej wykorzystać doświadczenie inwestycyjne. Właśnie rusza z projektem budowy mieszkań i domów jednorodzinnych w Gdańsku.

Firma plasuje się od lat w pierwszej dziesiątce największych inwestorów na Pomorzu. Na rynku funkcjonuje już ponad pół wieku. – Co roku przeprowadzamy z sukcesem ponad 300 inwestycji budowlanych – wyjaśnia Marcin Lewandowski, prezes zarządu w Grupie GPEC. – Mamy doświadczenie w nietypowych projektach typu przyłączenie miasta Sopotu do miejskiej sieci ciepłowniczej w środku sezonu wakacyjnego, czy przewiert pod obwodnicą bez wstrzymania ruchu drogowego – wylicza Lewandowski.

Inwestycja, którą wybuduje w Gdańsku Grupa GPEC, to Nova Fundamentova. Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej i mieszkań o powierzchni od 48 do 107 m2 zlokalizowane jest w rozwijającej się zachodniej dzielnicy Gdańska – Kokoszki.

Kluczowe wyróżniki tego osiedla to: atrakcyjna cena oraz ekologia – mówi Marcin Lewandowski. – Znamy naszych mieszkańców, wiemy czego potrzebują w zakresie energooszczędności budynków czy stosowania rozwiązań smart. Chcemy pokazać, że można żyć jednocześnie komfortowo i ekonomicznie. To nasze kompleksowe podejście, a nie ambicja, żeby zostać kolejnym deweloperem – przyznaje.

Projekt powstanie przy ul. Fundamentowej, na działce będącej własnością Grupy GPEC. Obecnie inwestycja jest w fazie kompletowania dokumentacji. Właśnie ruszyła przedsprzedaż pierwszego etapu – 5 budynków w zabudowie szeregowej. Do każdego lokalu przypisane będą dwa miejsca postojowe. W pobliżu osiedla znajdują się szkoła, przedszkole, supermarkety, centrum handlowe, a także liczne restauracje. Nova Fundamentova zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta, lotniska i Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, niemniej oferuje spokój i wypoczynek na łonie natury w pobliżu.

Planowany termin oddania pierwszego etapu inwestycji to III/IV kwartał 2020 roku. Szczegóły dostępne są na stronie www.novafundamentova.pl