Reprezentujesz media?

Skontaktuj się z nami

img
img

MATERIAŁY DO POBRANIA

Pobierz komplet materiałów informacyjnych na temat działalności naszej grupy.

GPEC_Press_Pack_2021.zip

Informacje prasowe

Zapisz się do bazy mediów grupy GPEC

Zapisz się do naszej bazy mediów i otrzymuj informacje prasowe prosto na swoją skrzynkę.

* - pole obowiązkowe

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (GPEC), ul. Biała 1B . Spółka działa w ramach struktur Grupy GPEC (GPEC, GPEC SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC SERWIS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC TCZEW Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, GPEC STAROGARD Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, Orchis Energia Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, GPEC ENERGIA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC EKSPERT Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC PRO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, GPEC PELPLIN Sp. z o.o. z siedzibą w Pelplinie), w związku z tym Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane w obrębie współadministratora w ramach Grupy GPEC na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy GPEC, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@gpec.pl lub telefonicznie: 58 52 43 600. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu informowania o aktualnych wydarzeniach i innych istotnych aspektach działalności Grupy GPEC. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) do czasu wycofania przedmiotowej zgody. Przedmiotową zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez kontakt z BOK bok@gpec.pl. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące usługi marketingowe dla Grupy GPEC. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dziękujemy za rejestrację w bazie mediów GPEC.

Nagrody

Lista aktualności

DOBARWIANIE WODY SIECIOWEJ

Dodano: 4 stycznia 2022

Informujemy, że od 15.11.2021 r. będą prowadzone prace na sieci ciepłowniczej, związane z dobarwieniem wody sieciowej.

Barwienie wody to cykliczna akcja przeprowadzana w celu minimalizacji strat ciepła, a tym samym kosztów ogrzewania i ciepłej wody ponoszonych przez mieszkańców. Jest to najskuteczniejszy sposób na wykrycie nieszczelności wymienników ciepła.
Przy prawidłowym działaniu wymienników, barwiona woda nie powinna przedostawać się do instalacji. Może się jednak zdarzyć, że woda o nietypowej barwie pojawi się w Państwa kranie.

Co w takiej sytuacji?

  • Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta – pod adresem bok@gpec.pl lub pod numerem telefonu 58 52 43 580.
  • Wyślemy naszych ekspertów, by zlokalizowali, w którym miejscu wymiennika pojawia się problem ze szczelnością.
  • Wymiana powinna nastąpić w ciągu 24h – czas naprawy zależy od typu wymiennika.

Czy zielona woda jest bezpieczna?

Barwienie wykonywane jest przy użyciu barwnika spożywczego, który posiada atest higieniczny – jest w pełni bezpieczny zarówno dla instalacji jak i zdrowia mieszkańców. Oznacza to, że można kąpać się w takiej wodzie – jednak nie powinna być ona używana do picia i gotowania. Barwnik nie pozostawia także trwałych plam i przebarwień, nie ma więc ryzyka zniszczenia odzieży.